Máte nad 500 zaměstnanců?


HR plus UNI je řešení přednastavené a optimalizované podle našich dlouholetých zkušeností s vývojem a provozem samoobslužných HR systémů. HR plus UNI využívá zralé funkcionality a infrastruktury HR plus Enterprise, řešení podnikové třídy, ověřené převážně u velkých organizací. Přednastavení umožňuje zpřístupnit toto řešení organizacím od 500 do 1000 zaměstnanců za rozumnou cenu a v krátkém čase.

HR plus UNI zajistí plnější využití údajů z vašeho mzdového, personálního nebo HR informačního systému tím, že je bezpečně zpřístupní manažerům a ostatním pracovníkům vaší organizace. HR plus je webová aplikace, která usnadní komunikaci a spolupráci v rámci celé organizace a  uspoří rutinní administrativní činnosti. Informace, potřebné pro řízení výkonnosti, odměňování a motivaci, vzdělávání a rozvoj a bezpečně přístupné podle rolí, mohou manažeři a zaměstnanci využívat a spravovat sami, kdykoliv potřebují.

HR plus UNI má stejnou funkcionalitu jako HR plus Enterprise. Lze jej využívat jako aplikační službu v rámci cloudového řešení.

Chci se zeptat
+420 602 570 507
Chci více informací
Stažení dokumentů
Chci se poradit
Bezplatná konzultace požadavků