HR produktivitu pomohou zvýšit osvědčené nástroje


Zvýšit produktivitu znamená dosáhnout požadovaných výsledků v kratším čase, s vynaložením menšího úsilí a nákladů. Využijte osvědčené nástroje pro zvýšení HR produktivity, aniž byste se museli zbavovat všeho, co vám dobře funguje.

Ponechte si svůj stávající software na mzdy a personalistiku a HR plus, díky chytré datové pumpě, využije již existující údaje k dalšímu zpracování. Vše, co vám, vašim manažerům a zaměstnancům komplikuje práci ( √ různé žádanky√ potřeby vzdělávání√ hodnocení zaměstnanců√ rozdělování odměn, √ změny pracovních zařazení√ evidenci či plánování docházky, √ nábor uchazečů, …), převedeme do intuitivního prostředí online aplikace HR plus. Vystoupíte z Bermudského trojúhelníku emailů, excelových tabulek a sdílených adresářů.

  • Získejte řešení, které vám uspoří administrativní rutinní práci při pořizování a údržbě všech údajů, týkajících se řízení lidských zdrojů ve vaší organizaci.
  • Nahraďte duplicitní a pracnou evidenci v excelových tabulkách uceleným řešením ukládajícím všechny informace na principu „jedné pravdy“.
  • Udělejte skok od personalistky, souborových složek a emailové komunikace k samoobslužnému online HR portálu, který pomocí workflow a notifikace usnadní komunikaci v rámci celé vaší organizace.
  • Zjednodušte, co vás nejvíce pálí a ponechte si, co vám vyhovuje. Řešte nejprve ty úlohy, které budou největším přínosem nejen pro HR útvar, ale i pro IT a hlavně pro všechny manažery a zaměstnance.

Přínos pro HR útvar

sjednotíte HR procesy od jednoduchých agend až po Talent Management a zjednodušíte si práci s pořizováním výstupů

Přínos pro IT útvar

získáte bezpečné a spolehlivé řešení nenáročné na správu, které umí poskytovat vstupní údaje pro Identity Management.

Přínos pro vedení, manažery a zaměstnance

budete mít aktuální informace o svém týmu kdykoliv k dispizici pro potřebu řízení a rozhodování, organizační změny naplánujete jak na dlani